Zenci Aleti | Olgun,zencinin aletini içinde hissetmek istiyor. Yarrak yokluğu çeken olgun karı eve gelen zenciyle sikişmel için onu azdırmaya çalışıyor. Bu işte başarılı olan kadın amına büyük zenci yarrağı tattırıyor.

Zenci Aleti ‘ni Ağzına Sokuyor

Olgun kadın zencinin sikini yutarcasına yalıyor. Komik don giyen zenci aleti yavaştan kalkmaya başlarken seksi memeli kadın zencinin sperminin tadını çıkarıyor. Ardından zenci  şortunu çıkararak kadına sokmaya başlıyor.  O sırada kadın amıyla oynayarak ektra zevk alıyor.  Kendi memelerine tutunarak koltuktan düşmemeye çalışan kadını zenci perişan edercesine üzerinde tepinerek sikiyor ve gitgide hızlanıyor.

Olgun kadın zencinin Zenci Aletisikini içinde hissetmeye doymadığından yalamaya başlıyor. O sırada zenci kadının seksi memelerini sıkmaya  başlıyor. Zenci spermini kadının memelerine sürüyor ve kadın da yalayarak zevk alıyor. Kadın zencinin sikini boğazına kadar sokuyor ve eliyle kendi amını okşayarak rahatlıyor. Sonrasında kadın koltukta oturan zzencinin üzerine çıkarak sikişmeye devam ediyor. Zencinin taşşakları ve kadının götü zıplarken birbirine vurarak ses cikararak zevk çığlıklarına karışıyor. Zenci zevkin doruğundayken kadın  tutunamıyor adeta zevkten uçuyor. Ve zencinin aleti ile amının içinde daireler çiziyor.

Zenci kadını saatlerce sikinin üzerinde hoplatarak koca aletini kadının amına sokuyor.Kasın sikişmeye hiç doymuyor. İnleyerek sikişmeye devam ediyorlar. Yine de kadın zenci aletine doymayarak kara yarrağı tekrar yalamaya başlıyor. Zenci zevk sesleriyle inliyorken kadın zencinin taşşaklarına kadar yalamaya devam ediyor. Zenci aleti o kadar tatlı geliyor ki… Ardından kadın domalıyor ve yalayarak kaldırdığı aleti zenci, kadına arkadan veriyor. Kadını hızla götten sikmeye koyuluyor . Acı ve zevk çığlıklarıyla oda inlerken zenci durmuyor kadını sımsıkı kavrayarak arkadan sokmaya devam ediyor. Zenci aleti seven kadın bu zevke doymuyor acıdan pes etmiyor. Amının suyu akmaya devam ediyor. Masaya tutunarak destek alırken memeleri masa ile koltuk arasına sıkışıyor. Bu sırada zenci de sokmaya ve sikmeye doymuyor . Zenci aleti kadına girip çıktıkça kadının amındaki piercing  sallanarak  ıslanıyor. Zenci arkaran kadına sarılarak vermeye devam ediyor. Hızlı hızlı sokarak kadını götten sikiyor.

Asyalı hatunun büyük memelerini ve kıllı amının sikişini hd tıkla izle

Kategori:

Mature

Etiketler:

, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*